Hakkımızda

1995  tarihinde açılışı yapılan salonumuz, 18 yıldan beri ve her geçen gün kattığı yeniliklerle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Geçmişten bugüne kadar sayısız düğün, nişan, sünnet ve toplantılar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık.

Salonumuz Klima, Havalandırma, Sinevizyon, Jeneratör, Ses Sistemleri özelliklerine sahiptir.500 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her bir köşesi siz müşterilerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir.

p1110321Salonumuz, ulaşımı kolay bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde park sorunu yaşamadan davetlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz .

  • İşlerinde uzman, güler yüzlü çalışanları,
  • Profesyonel ses, görüntü ve ışık sistemleri,
  • Baştanbaşa yenilenen yüzü ile modern, nezih salon ve sahne tasarımı,
  • 1.000 m2 kapalı ve açık genişliği, ferahlığı, ısıtma, havalandırma, klima sistemleri ve 500 kişi kapasitesi ile,

p1110330Standart konseptler dışında yemekli organizasyon, kokteyl, şirket toplantıları, tanıtım, sunum, seminer, müzikli eğlenceler ve benzeri konularda tüm organizasyonlarınızda sizler için en ekonomik şartlarda hizmet vermektedir.

Sindirella Düğün Salonu , salon personeli ve yöneticileri ile, insanların hayatlarındaki önemli günlerini, bir organizasyonla bize emanet ettiği gerçeğini hiç unutmadan, verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutmanın ve her organizasyonda ilk günkü heyecan ve istekle start vermenin önemini biliyoruz.

En mutlu günlerinizde birlikte olmak dileğiyle…

ÖzgülNET